Tak trochu netradiční e-shop. Budeme se snažit, aby zde bylo plno věcí zdarma a navíc zde budeme doporučovat předměty týkající se Abba Stars i originální švédské Abby, které stojí za zakoupení ;-)

GOLDEN SONGS / ABBA STARS

Na CD najdete největší hity skupiny ABBA, bonusem pak jsou 4 písně, které nahrála ABBA stars se symfonickým orchestrem, který řídil dnes už velmi známý dirigent Varhan Orchestrovič Bauer. Na podzim roku 2006 ABBA STARS převzali platinovou desku za 40tis prodaných nosičů alba

1. Waterloo
2. Take A Chance On Me
3. Dárek - Dancing Queen
4. Mamma Mia
5. Fernando
6. Honey, Honey
7. Super Trouper
8. SOS
9. Ring Ring
10. The Winner Takes It All
11. I Have A Dream
12. Happy New Year
13. Mamma Mia - Symphonic Version
14. Gimme! Gimme! Gimme! /A Man After Midnight/ - Symphonic Version
15. Money, Money, Money - Symphonic Version
16. Chiquitita - Symphonic Version

OBJEDNAT CD GOLDEN SONGSBEST OF ABBA STARS

1. Take A Chance On Me
2. Waterloo
3. Dancing Queen
4. Fernando
5. When I Kissed The Teacher
6. Hasta Maňana
7. Mamma Mia
8. Super Trouper
9. I Have A Dream
10. Ring Ring
11. The Winner Takes It All
12. Lay All Your Love On Me
13. Chiquitita
14. I Do, I Do, I Do, I Do, I Do
15. Knowing Me, Knowing You
16. Voules - Vous
17. S.O.S
18. Happy New Year
19. Honey, Honey

ABBA Stars:
Dan Dobiáš - kytary, zpěv
Tereza Slouková - zpěv
Beatrice Todorová - zpěv
Michal Vaněk - klávesy, zpěv

Hosté - ABBA Stars band:
Jiří Urbánek - basa
Miroslav Čížkovský - bicí
Nikol Davídková - vocal
Zuzana Doskočilová - vocal

OBJEDNAT CD BEST OF ABBA STARSLegenda ABBA

Švédská skupina ABBA vytvořila skvěle chytlavou popovou hudbu, díky které se stala mezinárodní senzací, přestože byla na míle vzdálená dnešním prefabrikovaným hvězdám. Jejich hudební vývoj, nádherný vzhled a celosvětový ohlas změnily populární hudbu jednou provždy. Kniha Legenda ABBA přináší podrobné vyprávění, jež důkladně zkoumá každé album, vztahy mezi členy kapely i to, jak příběh ABBY pokračoval po úspěšném uvedení muzikálu Mamma Mia!. Nové rozhovory s Björnem Ulvaeusem a Bennym Anderssonem z ABBY i s dalšími hudebníky a spolupracovníky kapely dodávají analýze vlivu ABBY na hudbu a globální popovou kulturu novou hloubku.

Legenda ABBA nabízí fanouškům jedinečný zážitek díky 20 vloženým vzpomínkovým předmětům, Z knihy tak můžete vyjmout například reprodukci sběratelských nálepek a výměnných karet, vstupenky do zákulisí, program z jejich turné v roce 1979 a mnoho dalších zajímavostí. S více než 150 barevnými fotografi emi zachycujícími kariéru legendární kapely představuje každá stránka oslavu králů i královen tanečního parketu.

Elisabeth Vincentelliová je autorkou knihy ABBA’s “ABBA Gold”, která vyšla v roce 2004. V současnosti působí jako hlavní divadelní kritička v deníku New York Post. V minulosti pracovala v listu Time Out New York, nejprve jako hudební redaktorka a pak jako redaktorka pro umění a zábavu. Články Elisabeth Vincentelliové o hudbě se mimo jiné objevily v antologiích The Rolling Stone Encyclopedia of Rock & Roll a Best Music Writing of 2007, stejně jako v časopisech a listech Rolling Stone, ELI SABETH VINCENTELLIOVÁ The New York Times, Entertainment Weekly, The Village Voice, Slate a The Believer.

objednat zde: knihy.cpress.cz/legenda-abba.html