Skupinu Abba Stars tvoří profesionální hudebníci, které svedlo dohromady náhodné setkání při studiové práci, ale hlavně láska k písním švédské skupiny ABBA.

Česká revivalová skupina ABBA STARS hraje přes 40 písní od legendární čtveřice a celkovou image doplňuje pět sad přesných kopií kostýmů, ve kterých ABBA vystupovala. Také na pódiové ztvárnění je kladen velký důraz a tak si na své přijde každý fanoušek a milovník originálu. Písně jako DANCING QUEEN, MAMMA MIA, S.O.S. jsou dodnes celosvětovými hity a jsou řazeny do zlaté pokladnice popu. Koncert ABBA STARS je opravdovou a dokonalou kopií koncertu legendární čtveřice ABBA. Jako důkaz slouží i to, že skupina byla na základě nahrávek pozvána do rodiště skupiny ABBA - Švédska, na přehlídku ABBA revivalů a na oficiálních světových stránkách skupiny ABBA má v konkurenci třiceti revivalů z celého světa jedno z absolutně nejlepších hodnocení. A k tomu v roce 2009 ABBA STARS získali 1. místo v soutěži o Nejvěrnější dvojníci na světě (vysílala Francouzské televize FT1 pro více než 70 mil. diváků)
Vznik jedinečného revivalu ABBA STARS
- Skupina ABBA STARS vznikla v roce 2004.
- Skupinu založil Dan Dobiáš, zpěvák, kytarista, manažer, bývalý člen úspěšné skupiny Kečup a klávesista Michal Vaněk, bývalý muzikant z bigbítové skupiny Sifon. Brzy se našly výborné zpěvačky Tereza Slouková a Beatrice Todorová.

Beatris Todorová – vystudovala konzervatoř, vystupovala s mnoha hudebními tělesy, mimo jiné divadlo Semafor, Národní divadlo (Dobře placená procházka), orchestr V. Hybše atd...

Tereza Slouková – vystudovala konzervatoř, hrála hlavní roli v muzikále Evita, dále účinkovala v muzikálech Krysař a Kleopatra.
Po prvních nahraných demosnímcích ve studiu bylo jasné, že by byl hřích, aby se toto seskupení muzikantů neukázalo na veřejnosti.

V roce 2011 Terezu Sloukovou nahradila Petra Peterová. Absolventka konzervatoře Jaroslava Ježka a známá především sedmiletou spoluprácí s Petrem Mukem, u kterého zpívala vokální party.

První vystoupení se konalo v září roku 2004 a skupina slavila velký úspěch, nabídky na vystoupení se začali množit a všichni členové tak museli opustit svoje solové projekty a vrhly se společně do nového projektu ABBA STARS.
Během prvního roku skupina odehrála bezmála 100 vystoupení, zúčastnila se přehlídky revivalových skupin ABBA ve Švédsku a bylo jen otázkou času, kdy si skupiny všimnou zahraniční agentury

V září roku 2005 skupina vydala CD Golden songs, na které nahrála největší hity skupiny ABBA, bonusem pak byly 4 písně, které nahrála se symfonickým orchestrem, který řídil dnes už velmi známý dirigent Varhan Orchestrovič Bauer

Na podzim roku 2006 ABBA STARS převzali platinovou desku za 40tis prodaných nosičů alba

První zahraniční zájezd skupina absolvovala v Chorvatsku, kam se také potom dvě léta vracela. Největší koncert pod širým nebem vidělo v Šibeniku 3000 fanoušků.

Do této doby skupina odehrála vystoupení v Chorvatsku, Rakousku, Německu, Polsku, ve Francii, v Libanonu, na Slovensku, Arabských Emirátech a na zámořské lodi Costa Magica.

Koncert ABBA Stars je opravdovou a dokonalou kopií koncertu legendární čtveřice ABBA. Jako důkaz slouží i to, že skupina byla na základě nahrávek pozvána do rodiště skupiny ABBA - švédska, na přehlídku ABBA revivalů a na oficiálních světových stránkách skupiny ABBA.

Skupina vystupuje na různých typech akcí - koncerty v divadlech, kulturních střediscích, letních amfiteátrech a parketech, muzikálové show, plesy, festivaly, městské slavnosti, pivní slavnosti, vinobraní, Silvestrovské akce, firemní a PR párty, televizní pořady, soukromé akce, kluby, doprovodné kulturní programy výstav, sportovních akcí, opening akcí a módních přehlídek. Má v konkurenci třiceti revivalů z celého světa jedno z absolutně nejlepších hodnocení.

Jejich vystoupení si můžete dohodnout na oficiálním webu Abba Stars www.abbastars.com