- Vyhrajte vstupenky na zahajovací koncert turné ABBA SHOW 2012 nejlepší revivalové skupiny Abba Stars, který proběhne 25.4.2012 v pražském divadle Broadway. | 33

ABBA SHOW 2012 -SOUTĚŽ o vstupenky!

11. 03. 2012

Vyhrajte vstupenky na zahajovací koncert turné ABBA SHOW 2012 nejlepší revivalové skupiny Abba Stars, který proběhne 25.4.2012 v pražském divadle Broadway.

Pro všechny milovníky muziky od slavné švédské skupiny ABBA chystá na tento rok nejlepší revivalová skupina ABBA STARS TURNÉ po Čechách, Slovensku i Francii!

Letos by švédská skupina ABBA slavila 40 let od svého vzniku a česká revivalová skupina chce prostřednictvím ABBA SHOW 2012 všem fanouškům Abby dát možnost toto významné výročí řádně oslavit.

Skupina ABBA STARS hraje přes 40 písní od legendární čtveřice a celkovou image doplňuje pět sad přesných kopií kostýmů, ve kterých ABBA vystupovala. Také na pódiové ztvárnění je kladen velký důraz a tak si na své přijde každý fanoušek a milovník originálu.

Písně jako DANCING QUEEN, MAMMA MIA, S.O.S. jsou dodnes celosvětovými hity a jsou řazeny do zlaté pokladnice popu. Koncert ABBA STARS je opravdovou a dokonalou kopií koncertu legendární čtveřice ABBA. Jako důkaz slouží i to, že skupina byla na základě nahrávek pozvána do rodiště skupiny ABBA - Švédska, na přehlídku ABBA revivalů a na oficiálních světových stránkách skupiny ABBA má v konkurenci třiceti revivalů z celého světa jedno z absolutně nejlepších hodnocení. A k tomu v roce 2009 ABBA STARS získali 1. místo v soutěži o Nejvěrnější dvojníci na světě (vysílala Francouzské televize FT1 pro více než 70 mil. diváků)

Turné ABBA SHOW 2012 bude zahájeno v pražském divadle Broadway 25. dubna 2012 od 19 hod. Vstupenky si můžete už nyní zakoupit přes stránky Ticket Art


A speciálně pro členy fanklubu jsme připravili soutěž o 3x2 vstupenky.
SOUTĚŽ o vstupenky na ABBA SHOW 2012 JE ZDE<< novější zpráva

starší zpráva >>